Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Novinky
[ econnect.ecn.cz > novinky > ]
-

 O Econnectu

 Novinky

 Technická podpora

 Přehled služeb

 Ceník

 Objednávka služeb

 Reference

 Kontakty

Novinky v Econnectu

Vybrat 15. 10. 2003 -Nová verze SPAMového filtru na poštovním serveru

Dnes byla nainstalována nová verze SPAM filtru na poštovním serveru Econnectu. Celý text ::internet::
 

Vybrat 8. 10. 2003 -Změna v systému registrace domén .CZ

Co bude znamenat změna v systému registrace domén druhého řádu provedená v září sdružením CZ.NIC pro uživatle Econnectu? Dozvíte se v následujícím článku. Celý text ::internet::
 

Vybrat 1. 10. 2003 -Nový internetový katalog odkazů občanské společnosti – KORMIDLO.CZ – spatřil světlo světa

Econnect dnes zveřejnil nový internetový katalog Kormidlo (www.kormidlo.cz). Katalog nabízí široké spektrum odkazů k tématům občanské společnosti, a chce tak být alternativou již existujícím katalogům. Kormidlo provází návštěvníka informační bouří českého a výběrově zahraničního internetu a je určeno pro širokou skupinu návštěvníků – neziskové organizace, laickou i odbornou veřejnost, studenty, novináře i veřejnou správu. Odkazy jsou v Kormidle rozděleny do šesti základních oblastí: lidská práva, sociální rozvoj a pomoc, životní prostředí (www.ekolink.cz), kultura, neziskový sektor a lidé a společnost. Na vytváření katalogu se podílí více než 20 organizací. Celý text ::životní prostředí, sociální oblast, gender, lidská práva, kultura, občanský sektor, internet::
 

Vybrat 24. 9. 2003 -Vítězné Téma Econnectu pro rok 2004 - Odpovědnost nadnárodních korporací

PRAHA [Econnect] - V souvislosti s vyhlášením výzvy „Hledáme téma Econnectu pro rok 2004“ se v uplynulých týdnech sešlo 19 témat navržených nejrůznějšími organizacemi i jednotlivci. Pětičlenná komise následně vybrala dvě témata, o kterých bylo možno hlasovat on-line přímo na webu Econnectu. Vítězně z tohoto hlasování vyšlo téma „Odpovědnost nadnárodních korporací“ navržené Ekologickým právním servisem (EPS). Celý text ::životní prostředí, internet, občanský sektor::
 

Vybrat 9. 9. 2003 -Téma 2003 - stránky Občanská společnost – návod k použití byly během letních měsíců výrazně rozšířeny

Praha [Econnect] - V červnu zveřejněné téma Econnectu 2003 - stránky věnované právu občanů na informace, možnostem aktivního zapojování do rozhodování a rovným příležitostem žen a mužů ve veřejném prostoru se přes léto rozrostly o řadu rubrik. Celý text ::lidská práva, občanský sektor, internet::
 

Vybrat 5. 8. 2003 -Nová verze phpMyadminu

Na adrese https://webservis.ecn.cz/phpMyAdmin je zprovozněna nová verze programu phpMyAdmin 2.5.2. Celý text ::internet::
 

Vybrat 4. 8. 2003 -Nová verze PHP a http serveru Apache

Na našem webovém serveru vona.ecn.cz jsme nainstalovali novou verzi PHP (4.3.2) a Apache (1.3.28). Celý text ::internet::
 

Vybrat 2. 7. 2003 -Novinky z Econnectu: zasílání novinek, nový mailing list Darcovstvi

foto
PRAHA [Econnect] - Econnect v červnu zveřejnil řadu novinek. Především se jedná o zprovoznění nové služby zasílání novinek e-mailem, která zájemcům umožní být průběžně informován o novinkách zveřejněných na stránkách Econnectu. V rámci Informačního servisu pro NNO nno.ecn.cz pak byl zřízen nový diskusní mailinglist věnovaný problematice firemního a individuálního dárcovství. Zlepšení se dočkaly stránky s nabídkou Práce v NNO. Dotazníkem v rámci Informačního servisu pro NNO chce získat užitečné podněty od uživatelů. Celý text ::internet, občanský sektor::
 

Vybrat 10. 6. 2003 -Econnect a BEZK zveřejňují nové internetové stránky Občanská společnost - návod k použití

Praha [Econnect] - Na internetové adrese http://obcan.ecn.cz byl zveřejněn nový projekt věnovaný právu občanů na informace, možnostem aktivního zapojování do rozhodování a rovným příležitostem žen a mužů ve veřejném prostoru. "Naším cílem je občan poučený o tom, jaká jsou jeho práva a jeho pozice při jednání s úřady, aktivní člověk, který se zapojuje do správy věcí veřejných", shrnuje dlouhodobé cíle, k nimž by měl nový internetový projekt přispět, vedoucí projektu Karel Novotný. Projekt http://obcan.ecn.cz je financován ze zdrojů Evropské Unie v rámci programu EIDHR. Celý text ::občanský sektor, internet::
 

Vybrat 9. 6. 2003 -Téma občanského sektoru pro rok 2004

PRAHA [Econnect] - Econnect každý rok zveřejňuje jeden nový server, v němž se snaží představit v ucelené podobě téma, které lze považovat za zásadní pro český neziskový sektor. Cílem je vytvořit komunikační platformu, která pomůže přiblížit vybranou otázku širší veřejnosti a nabídne prostor pro diskusi. Zapojte se spolu s námi do hledání námětu pro Téma občanského sektoru na rok 2004 Celý text ::internet, občanský sektor::
 

Vybrat 29. 5. 2003 -Spuštěn nový SPAMový filtr na poštovním serveru

Dnes byl zahájen testovací provoz nového SPAM filtru na poštovním serveru Econnectu. Celý text ::internet::
 

Vybrat 30. 4. 2003 -Velký bratr tě sleduje, aneb odposlech a záznam telekomunikačního provozu

Praha [Econnect] - Občanské sdružení Econnect ve spolupráci s webem ITprávo zveřejňuje další letošní kauzu tentokrát věnovanou problematice odposlechu a záznamu telekomunikačního provozu a legislativním podmínkám, za kterých je možné jej uskutečňovat. Celý text ::internet, lidská práva::
 

Vybrat 16. 4. 2003 -Econnect zveřejňuje internetové stránky Kurdové a Kurdistán

Praha [Econnect] - Na internetové adrese http://kurdove.ecn.cz zveřejnil Econnect stránky Kurdové a Kurdistán, věnované kurdské historii, kultuře a aktuálnímu dění, které se týká Kurdů žijících na původních územích i v diaspoře. Celý text ::lidská práva, internet::
 

Vybrat 24. 3. 2003 -Válka v Iráku: Nová informační stránka se stanovisky a aktivitami především NNO

PRAHA [Econnect] - Redakce Econnectu dnes v rámci svého Zpravodajství zveřejnila novou stránku věnovanou Válce v Iráku. Jejím cílem je na jednom místě shromažďovat aktuální zprávy, stanoviska a dokumenty k tomuto tématu především v ČR působících občanských iniciativ a nevládních organizací (např. sdružení Člověk v tísni, Greenpeace ČR, Amnesty International, Iniciativa proti válce). Celý text ::občanský sektor, lidská práva, sociální oblast, životní prostředí, internet::
 

Vybrat 19. 3. 2003 -Katalog odkazů nyní součástí nové verze publikačního systému APC Toolkit

Dnes jsme na náš webserver nainstalovali novou verzi publikačho systému Toolkit. Mezi hlavní novinky patří přidání administrativního rozhraní pro správu katalogu odkazů, modul pro zasílání denních, týdeních či měsíčních přehledů článků e-mailem, či správa heslem zabezpečených adresářů. Novinek je samozřejmě více. Celý text ::internet::
 

Vybrat 7. 3. 2003 -Nová verze fulltextového vyhledávače

Na linuxovém webovém serveru jsme zprovoznili novou verzi fulltextového vyhledávače. Celý text ::internet::
 

Vybrat 17. 1. 2003 -Spuštěna nová diskusní stránka o vztahu NNO a politiky

Praha [Econnect] - Redakce Econnectu připravila novou diskusní stránku věnovanou vztahu občanských iniciativ a politických stran a otázkám spojeným s účastí zástupců těchto iniciativ ve vysoké politice. Diskusní stránka přístupná na adrese http://nno-politika.ecn.cz zahrnuje část věnovanou komentářům a část věnovanou anketě. Celý text ::životní prostředí, internet::
 

Vybrat 14. 1. 2003 -Zrušeno posílání informace o zachycení viru v emailu

Dnes jsme na žádost uživatelů zrušili posílání informace o zachycení viru mířícího do poštovní schránky uživatele.
Příchozí i odchozí emaily jsou stále kontrolovány antivirem. Celý text ::internet::
 

Vybrat 13. 1. 2003 -Rozšířeny statistiky u hostovaných webů

Nyní jsou rozšířené statistiky přístupů u hostovaných webů na serveru vona.ecn.cz Celý text ::internet::
 

Vybrat 4. 12. 2002 -Nová verze Jirky

Naši novomanželéV sobotu 30.11. v pravé poledne v kostele sv. Havla se oženil náš nejochotnější a všehoschopný technik a správce sítě Jirka Reischig. Ať již mu tiše závidíme či se škodolibě usmíváme, všichni dohromady mu přejeme vše nejlepší a mnoho hezkých zážitků ve svazku manželském. Celý text ::internet::
  • diskuse [počet příspěvků: 3]
 
stránka   Předchozí | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další

Přihlášení k Ecn webmailu

webmail.ecn.cz


Přihlášení do Mého koutku

Z webové dílny Ecn

1 2 3 4 5
  1. media4us.cz
  2. ekolist.cz
  3. biofarma.cz
  4. www.amelie-os.cz
  5. romea.cz

Publikační systém TOOLKIT

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz