Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Novinky
[ econnect.ecn.cz > novinky > ]
-

 O Econnectu

 Novinky

 Technická podpora

 Přehled služeb

 Ceník

 Objednávka služeb

 Reference

 Kontakty

Novinky v Econnectu

Vybrat 9. 9. 2003 -Téma 2003 - stránky Občanská společnost – návod k použití byly během letních měsíců výrazně rozšířeny

Praha [Econnect] - V červnu zveřejněné téma Econnectu 2003 - stránky věnované právu občanů na informace, možnostem aktivního zapojování do rozhodování a rovným příležitostem žen a mužů ve veřejném prostoru se přes léto rozrostly o řadu rubrik. Celý text ::lidská práva, občanský sektor, internet::
 

Vybrat 5. 8. 2003 -Nová verze phpMyadminu

Na adrese https://webservis.ecn.cz/phpMyAdmin je zprovozněna nová verze programu phpMyAdmin 2.5.2. Celý text ::internet::
 

Vybrat 4. 8. 2003 -Nová verze PHP a http serveru Apache

Na našem webovém serveru vona.ecn.cz jsme nainstalovali novou verzi PHP (4.3.2) a Apache (1.3.28). Celý text ::internet::
 

Vybrat 2. 7. 2003 -Novinky z Econnectu: zasílání novinek, nový mailing list Darcovstvi

foto
PRAHA [Econnect] - Econnect v červnu zveřejnil řadu novinek. Především se jedná o zprovoznění nové služby zasílání novinek e-mailem, která zájemcům umožní být průběžně informován o novinkách zveřejněných na stránkách Econnectu. V rámci Informačního servisu pro NNO nno.ecn.cz pak byl zřízen nový diskusní mailinglist věnovaný problematice firemního a individuálního dárcovství. Zlepšení se dočkaly stránky s nabídkou Práce v NNO. Dotazníkem v rámci Informačního servisu pro NNO chce získat užitečné podněty od uživatelů. Celý text ::internet, občanský sektor::
 

Vybrat 10. 6. 2003 -Econnect a BEZK zveřejňují nové internetové stránky Občanská společnost - návod k použití

Praha [Econnect] - Na internetové adrese http://obcan.ecn.cz byl zveřejněn nový projekt věnovaný právu občanů na informace, možnostem aktivního zapojování do rozhodování a rovným příležitostem žen a mužů ve veřejném prostoru. "Naším cílem je občan poučený o tom, jaká jsou jeho práva a jeho pozice při jednání s úřady, aktivní člověk, který se zapojuje do správy věcí veřejných", shrnuje dlouhodobé cíle, k nimž by měl nový internetový projekt přispět, vedoucí projektu Karel Novotný. Projekt http://obcan.ecn.cz je financován ze zdrojů Evropské Unie v rámci programu EIDHR. Celý text ::občanský sektor, internet::
 

Vybrat 9. 6. 2003 -Téma občanského sektoru pro rok 2004

PRAHA [Econnect] - Econnect každý rok zveřejňuje jeden nový server, v němž se snaží představit v ucelené podobě téma, které lze považovat za zásadní pro český neziskový sektor. Cílem je vytvořit komunikační platformu, která pomůže přiblížit vybranou otázku širší veřejnosti a nabídne prostor pro diskusi. Zapojte se spolu s námi do hledání námětu pro Téma občanského sektoru na rok 2004 Celý text ::internet, občanský sektor::
 

Vybrat 29. 5. 2003 -Spuštěn nový SPAMový filtr na poštovním serveru

Dnes byl zahájen testovací provoz nového SPAM filtru na poštovním serveru Econnectu. Celý text ::internet::
 

Vybrat 30. 4. 2003 -Velký bratr tě sleduje, aneb odposlech a záznam telekomunikačního provozu

Praha [Econnect] - Občanské sdružení Econnect ve spolupráci s webem ITprávo zveřejňuje další letošní kauzu tentokrát věnovanou problematice odposlechu a záznamu telekomunikačního provozu a legislativním podmínkám, za kterých je možné jej uskutečňovat. Celý text ::internet, lidská práva::
 

Vybrat 16. 4. 2003 -Econnect zveřejňuje internetové stránky Kurdové a Kurdistán

Praha [Econnect] - Na internetové adrese http://kurdove.ecn.cz zveřejnil Econnect stránky Kurdové a Kurdistán, věnované kurdské historii, kultuře a aktuálnímu dění, které se týká Kurdů žijících na původních územích i v diaspoře. Celý text ::lidská práva, internet::
 

Vybrat 24. 3. 2003 -Válka v Iráku: Nová informační stránka se stanovisky a aktivitami především NNO

PRAHA [Econnect] - Redakce Econnectu dnes v rámci svého Zpravodajství zveřejnila novou stránku věnovanou Válce v Iráku. Jejím cílem je na jednom místě shromažďovat aktuální zprávy, stanoviska a dokumenty k tomuto tématu především v ČR působících občanských iniciativ a nevládních organizací (např. sdružení Člověk v tísni, Greenpeace ČR, Amnesty International, Iniciativa proti válce). Celý text ::občanský sektor, lidská práva, sociální oblast, životní prostředí, internet::
 

Vybrat 19. 3. 2003 -Katalog odkazů nyní součástí nové verze publikačního systému APC Toolkit

Dnes jsme na náš webserver nainstalovali novou verzi publikačho systému Toolkit. Mezi hlavní novinky patří přidání administrativního rozhraní pro správu katalogu odkazů, modul pro zasílání denních, týdeních či měsíčních přehledů článků e-mailem, či správa heslem zabezpečených adresářů. Novinek je samozřejmě více. Celý text ::internet::
 

Vybrat 7. 3. 2003 -Nová verze fulltextového vyhledávače

Na linuxovém webovém serveru jsme zprovoznili novou verzi fulltextového vyhledávače. Celý text ::internet::
 

Vybrat 17. 1. 2003 -Spuštěna nová diskusní stránka o vztahu NNO a politiky

Praha [Econnect] - Redakce Econnectu připravila novou diskusní stránku věnovanou vztahu občanských iniciativ a politických stran a otázkám spojeným s účastí zástupců těchto iniciativ ve vysoké politice. Diskusní stránka přístupná na adrese http://nno-politika.ecn.cz zahrnuje část věnovanou komentářům a část věnovanou anketě. Celý text ::životní prostředí, internet::
 

Vybrat 14. 1. 2003 -Zrušeno posílání informace o zachycení viru v emailu

Dnes jsme na žádost uživatelů zrušili posílání informace o zachycení viru mířícího do poštovní schránky uživatele.
Příchozí i odchozí emaily jsou stále kontrolovány antivirem. Celý text ::internet::
 

Vybrat 13. 1. 2003 -Rozšířeny statistiky u hostovaných webů

Nyní jsou rozšířené statistiky přístupů u hostovaných webů na serveru vona.ecn.cz Celý text ::internet::
 

Vybrat 4. 12. 2002 -Nová verze Jirky

Naši novomanželéV sobotu 30.11. v pravé poledne v kostele sv. Havla se oženil náš nejochotnější a všehoschopný technik a správce sítě Jirka Reischig. Ať již mu tiše závidíme či se škodolibě usmíváme, všichni dohromady mu přejeme vše nejlepší a mnoho hezkých zážitků ve svazku manželském. Celý text ::internet::
  • diskuse [počet příspěvků: 3]
 

Vybrat 18. 11. 2002 -Publikační systém APC Toolkit v nové verzi 2.4

Vylepšené administrativní rozhraní, zrychlené načítání stránek, doplněná kontrola prázdných položek ve formuláři pro zadávání/editaci článků, nový typ vstupu "dva boxy", vylepšená správa souvisejících článků a nový modul "site" - to jsou jen některá vylepšení, která nabízí právě nainstalovaná verze Toolkitu. Celý text ::internet::
 

Vybrat 17. 10. 2002 -Econnect připravil tématickou stránku věnovanou komunálním volbám

PRAHA [Econnect] - V souvislosti s nadcházejícími komunálními volbami se Econnect rozhodl zmonitorovat aktivity českých nevládních a neziskových organizací související s letošními komunálními volbami. Představené projekty lze rozdělit do dvou hlavních skupin. První z nich tvoří besedy a setkání kandidátů komunálních voleb s občany, druhou skupinu tvoří nejrůznější letáky a ankety oslovující jak veřejnost, tak kandidáty. Celý text ::životní prostředí, regionální rozvoj, občanský sektor, gender, internet::
 

Vybrat 8. 10. 2002 -Rozšířena antivirová kontrola emailů

Byla rozšířena antivirová kontrola emailů na našem mail serveru. Nyní testujeme všechny emaily procházející přes náš mail server.
Celý text ::internet::
 

Vybrat 27. 8. 2002 -Nová verze publikačního systému APC Toolkit

(Aktualizováno) Protože publikační systém APC Toolkit neustále vyvíjíme, nahráli jsme na server nejnovější verzi, která opět přináší některé nové možnosti - zejména pro administrátory webíků. Mezi největší změny bezesporu patří možnost automatického vytváření přehledu zpráv, který je zájemcům posílán e-mailem a to denně, týdně či měsíčně. Opět připomenu, že vítáme veškeré nápady a připomínky - ať už e-mailem, či v diskusi pod článkem. Celý text ::internet::
 
stránka   Předchozí | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další

Přihlášení k Ecn webmailu

webmail.ecn.cz


Přihlášení do Mého koutku

Z webové dílny Ecn

1 2 3 4 5
  1. media4us.cz
  2. ekolist.cz
  3. biofarma.cz
  4. www.amelie-os.cz
  5. romea.cz

Publikační systém TOOLKIT

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!

Econnect je členem

APC  A P C
(The Association for   Progressive   Communications) http://www.apc.org/

Zelený Kruh
Zeleného kruhu http://www.zelenykruh.cz/
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz