Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - kultura
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Sedmé Duchůplné muzeum ovládnou zombie

16.10.2019
CHRUDIM [Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi]
Autor: Břetislav Oliva, tel: +420 778 712 531

Pátek 25. říjne 2019 bude v Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi patřit opět po roce všemu nadpřirozenému a tajemnému v rámci oblíbené „halloweenské“ akce nazvané Duchůplné muzeum. Letošní, již sedmý ročník slibuje tentokrát souboj dobra a zla na pozadí zombie apokalypsy.

Koncem října se každoročně historické prostory chrudimského Mydlářovského domu na jeden den promění v kulisy hororového filmu a vtáhnou návštěvníky do těch nejtemnějších zákoutí. Netradiční prohlídka budovy muzea i muzejní expozice nazvaná Duchůplné muzeum letos již posedmé otestuje odvahu malých i velkých návštěvníků, jejich důvtip při plnění náročných úkolů i kreativitu v rámci výtvarného workshopu. Tentokrát bude proměna muzea hrůzostrašnější než obvykle, neboť zde vypukne nefalšovaná zombie apokalypsa jak vystřižená z béčkových hororů.
V muzeu propukne smrtící virová nákaza, proti níž není obrany, a která své oběti mění v krvelačné zombie plížící se po ztemnělých chodbách Mydlářovského domu. Na návštěvníky čeká nejen nelehký úkol, zjistit, co se stalo a odkud nákaza přichází, ale i doslova a do písmene Sofiina volba, zda se přidají na stranu dobra a zachrání svět před ničivým nebezpečím, nebo v nich zvítězí ty nejtemnější pudy a stanou se dobrovolně služebníky zla a temnoty.
Zombie apokalypsa v Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi vypukne v pátek 25. října 2019 v 17 hodin, síly dobra a zla budou v Mydlářovském domě zápasit až do 22 hodin. Z důvodu chystání akce bude také muzeum v tento den do 17 hodin zavřené. Vstupenky v hodnotě 90 korun lze zakoupit předem v recepci MLK. Baterky a velkou porci odvahy s sebou!
Strašidelná výzdoba tentokrát v MLK zůstane až do 30. 10., takže kdo letošní Duchůplné muzeum nestihne, bude mít celý týden možnost si zombie trasu (už bez zombíků a strašení) projít.


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz