Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - kultura
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Nesázejte, pomáhejte! V březnu se spouští nový internetový projekt Neloterie

4.3.2020
PRAHA [Neloterie]
Autor: Lukáš Podoba, tel: 702226234

Začátkem března byl spuštěn internetový projekt Neloterie, který spojuje přímou pomoc, umění a touhu po výhře. Zakoupením Netiketu získáte umělecké dílo v limitované sérii, okamžitě pomáháte vybranému projektu a máte šanci vyhrát! Netiket je v nabídce pouze daný měsíc na webových stránkách www.neloterie.cz.
Projekt Neloterie vznikl z touhy vyhrávat, ale i pomáhat. „S přáteli jsme se kolikrát nechali nalákat na pohádkové výhry, běželi k nejbližšímu sázkovému místu a vsadili nejnižší možnou částku v očekávání fantastické výhry, která zrovna jako naschvál nepřišla. Došlo nám, že ani nevíme, jak etablované sázkařské společnosti pomáhají ve své zákonem nařízené charitativní činnosti. A tak nás napadlo vzít z obojího to nejlepší a vytvořit platformu, kde lidé vidí, jaký projekt přímo podporují, a přitom získají vysokou šanci na vlastní výhru,“ říká Kryštof Sekera, tiskový mluvčí projektu.
Na webu Neloterie si můžete každý měsíc zakoupit umělecké dílo známých českých umělců, kteří projekt podpořili, za cenu 300 Kč. Získáte umělecké dílo za mnohonásobně menší cenu, než je obvyklé a můžete začít vytvářet unikátní sbírku. 30 % z celého výtěžku poputuje po skončení prodeje na vybraný dobročinný projekt. Možná je i forma předplatného, aby vám neuteklo ani jedno dílo, které už se nebude nikdy opakovat.
Neloterie pro každý měsíc s detektivní pílí vyhledává projekty, které vynikají svou záslužnou činností. I když dnes každý subjekt může požádat o různé formy finanční podpory a dotace, mechanismus jejich přidělování a administrativní zátěž většinou nedokáže flexibilně pokrýt naléhavé potřeby těchto projektů. Neloterie si váží jejich pomoci potřebným, která se jednou může hodit každému z nás. Chce jim proto pomoci touto formou tak, aby se mohli soustředit na svou práci a poslání. Vybírání těch, kteří podporu v daném měsíci potřebují nejvíce, vnímá Neloterie jako svůj závazek. Uživatelé mají také možnost navrhnout projekty, které jim přijdou záslužné a zajímavé.
Všichni, kdo si Netiket koupí, budou automaticky zařazeni do spotřebitelské soutěže o báječnou výhru. Každý měsíc bude vylosován jeden vlastník Netiketu, který vyhraje stejnou částku, jakou získá dobročinný projekt. Výše výhry se přímo odvíjí od počtu zakoupených Netiketů.
V březnu Neloterie podpoří obecně prospěšnou společnost Popálky, o. p. s. Více se dozvíte na internetových stránkách www.neloterie.cz.

Kontakt pro doplňující informace:
Lukáš Podoba, vedoucí projektu, press@neloterie.cz, tel. 702226234
www.neloterie.cz
https://www.facebook.com/Neloterie

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz