Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - životní prostředí
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Ohřívač vody se systémem „nádoba v nádobě“

20.5.2010
BRNO [KKH]

Moderní technologie zásobníků teplé vody vnořených do akumulátorů tepla zajišťuje maximální účinnost a využití akumulovaného tepla. Tento princip využívají duplikátorové ohřívače vody SISS Austria Email s objemy pláště od 350 až do 1500 litrů a objemy vnořených nádob od 100 do 250 litrů.

Kombinované solární ohřívače vody SISS využívající princip „nádoba v nádobě“ slouží k akumulaci tepla ze solárního zdroje a různých zdrojů tepla na pevná (dřevokotle, krbové vložky, kotle na spalování štěpek a pelet), kapalná (olejové kotle) i plynná paliva. Velkoplošný trubkový výměník pro solární systém umožní optimální přenos tepla ze solárních kolektorů do vody akumulátoru.

Vyšší objem u ohřívače vody spolu s přestupnými plochami trubkových vložek umožňují připojit solární kolektory s větší plochou (až 16 m2, což představuje například 8 kolektorů Wolf TopSon, CFK nebo CRK), a tím docílit větší podporu vytápění. Vrstvící plech nové konstrukce ve středu akumulátoru optimalizuje rozdělení teplot a podporuje teplotní vrstvení, konstatují odborníci ze společnosti KKH, která na český trh tento systém dodává.

Solární ohřívače vody SISS jsou zaregistrované v programu Zelená úsporám a je možné čerpat při jejich aplikaci příslušnou dotaci.


Více o společnosti KKH
Společnost působí v České republice od roku 1993. V rámci českého a slovenského trhu je výhradním distributorem energeticky úsporných systémů značek Wolf, Gabotherm a Austria Email.
Společnost KKH dodává kompletní systémy podlahových a stěnových vytápění, zařízení pro ohřev a akumulaci vody v objemech od 90 do 5 000 litrů, systémy vzduchotechniky a klimatizace, zdroje tepla spalující ušlechtilá paliva v rozsahu výkonů od 3 – 1250 kW u kondenzačních zdrojů a až do 5 200 kW u nízkoteplotních a klasických zdrojů. Pro všechna distribuovaná zařízení nabízí společnost široké spektrum služeb od poradenství až po kompletní servis.

Pro další informace prosím kontaktujte:
Monika Vrbská, Marketing Manager, tel.: 547 429 325, email: vrbska@kkh.cz
www.kkh.cz

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz