Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - životní prostředí
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

KODAS uspořádal výstavu a Soví noc

5.3.2007
PACOV, PELHŘIMOV [Děti Země]
Autor: Jiří Řehounek

Dvě akce pořádané Klubem ochrany dravců a sov (KODAS) - výstava Ohrožení rytíři nebes v Pacově a Soví noc u Pelhřimova - se setkaly se zájmem veřejnosti.

Ve čtvrtek 1. března se konalo zahájení výstavy v pacovském Muzeu Antonína Sovy, kterého se zúčastnilo dvacet zájemců o přírodu. První část výstavy je tvořená fotografiemi Josefa Ptáčka a Oldřicha Mikulici ze života dravých ptáků, druhá se věnuje Akci Falco. Výstava bude přístupná do 22. března.

V sobotu 3. března si u hotelu Křemešník nedaleko Pelhřimova dali sraz zájemci o poslouchání sov. Průvodcem osmnácti účastníků byl Pavel Koubek z KODASu. Akci naneštěstí nepřálo počasí, takže sovy nakonec nehoukaly. I přesto snad lidé neodcházeli úplně zklamáni.

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz