Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - životní prostředí
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Cyklojízdy za jižní variantu R35 se zúčastnilo 30 osob (fotogalerie)

1.10.2006
BRNO [Děti Země]
Autor: Miroslav Patrik, tel: 603 574 289

Pátému ročníku cyklojízdy na Českotřebovsku 1. října přálo počasí

Občanská sdružení Ochránci přírody údolí Husího krku z Řetové, Ochránci přírody Končin-Sloupnice-Vilámova, OS Rybník, Zelený Kohout z České Třebové a Děti Země z Brna uspořádala v neděli 1. října 5. ročník cyklistické jízdy za záchranu přírody na Českotřebovsku a proti výstavbě severní varianty silnice R35 v Pardubickém kraji.

Start byl ve 13.30 hodin ve Sloupnici v areálu na Mlejnici. Trasa vedla na Litomyšl, kde má stát obchvat města, a na Kozlovský kopec, kde byl cíl jízdy. Celkem se akce zúčastnilo 30 cyklistů a cyklistek.

Účastníci jízdy se také domluvili na dalším společném postupu před schválení jižní varianty silnice R35 v územním plánu kraje zastupiteli 14. prosince a take na spolupráci v procesu posuzování vlivů R35 na životní prostředí, který začal v září.

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz