Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Vybrat30. 3. 1999 - Chystá se Duhový festival

Karlovy Vary [SOHO] - Mezinárodní Duhový festival bude probíhat ve dnech 7.-9.května 99 v Karlových Varech . Celý text ::gender::
 

Vybrat26. 3. 1999 - Úterky s Gender - jaro, léto 99

Praha [Feminismus.cz] - V rámci pravidelného přednáškového cyklu Úterky s Gender v Centru pro Gender Studies. Můžete vyposlechnout další zajímavé přednášky. Celý text ::gender::
 

Vybrat26. 3. 1999 - Feministická diskusní skupina změnila místo setkání

Praha [Feminismus.cz] - FEMINISTICKÁ DISKUSNÍ SKUPINA se přesunula do prostor Centra pro Gender Studies, Národní dům Smíchov, z důvodu nedostatku místa na IZV UK. Celý text ::gender::
 

Vybrat22. 3. 1999 - apriles ’99 - Festival ženské a lesbické kultury otevřený široké veřejnosti

Praha [LLK] - APRILES ´99 se bude konat v letošním roce již popáté. Na tomto ročníku festivalu chtějí sdružení Promluv, Kruh A-clubu a Lambda společně přiblížit jednak různorodou lesbickou realitu širší veřejnosti. Celý text ::gender::
 

Vybrat11. 3. 1999 - Tipy na sobotní výlet

Praha [LOGOS] - Občanské sdružení LOGOS Praha pořádá pravidelné sobotní výlety. Jednoho z nich se můžete zúčastnit již v sobotu 13.3. Celý text ::gender::
 

Vybrat10. 3. 1999 - Debata k ženským právům v Roxy

Praha [proFem] - V pondělí 8. března, na Mezinárodní den žen, proběhla v Roxy debata na téma "ženská práva - lidská práva". Celý text ::gender::
 

Vybrat9. 3. 1999 - Kvapil (KDU-ČSL) vidí v uzákonění homosexuálních svazků nebezpečný precedens

Olomouc [ČTK] - Člen vedení KDU-ČSL Tomáš Kvapil vyzval členy Poslanecké sněmovny, aby již v prvním parlamentním čtení smetli se stolu návrh zákona, který by měl uzákoněnit partnerský svazek homosexuálů . Celý text ::gender::
 

Vybrat5. 3. 1999 - Češky si u OSN stěžují na postavení žen

Praha [Lidové noviny] - Nedostatečně je v ČR zajištěno postavení žen,říká se ve zprávě, kterou dvě české zástupkyně předložily komisi OSN. Celý text ::gender::
 

Vybrat1. 3. 1999 - FF UK zřizuje Kabinet pro studia rodu

Praha [Centrum pro Gender Studies] - Akademický senát Filosofické fakulty UK schválil návrh na zřízení KABINETU PRO STUDIA RODU (GENDER) při FF UK. Jedná se o vůbec první pracoviště, které se na české universitě bude věnovat oboru, který se pod názvem gender studies mezinárodně prosadil ve společenských a humanitních vědách. Celý text ::gender::
 

Vybrat1. 3. 1999 - 8. březen a ženská práva

Praha [Centrum pro Gender Studies] - Dne 8. března, který byl po léta věnován oslavě žen, proběhne v pražskem klubu ROXY kulturní akce na podporu prevence násilí na ženách WOMAN STRIKES BACK.Ještě pred touto akcí se bude od 16.30 v ROXY konat debata na téma "ženská práva - lidská práva".8. 3. 1999 , Dlouhá 33, Praha 1 Celý text ::gender::
 

Vybrat13. 2. 1999 - Protest ženských organizací proti útoku na Irák

[Centrum pro Gender Studies] - Připojte se k otevřenému dopisu ženských organizací k rukám Velvyslance Spojených států amerických, Velvyslance Velké Británie, ve které vyjadřují svůj nesouhlas s útokem na Irák. Možnost tak učinit máte prostřednictvím e-mailu na adresu profem@ecn.cz nebo pomocí telefonu či faxu do nadace proFem 02/542645.Připojte se k otevřenému dopisu ženských organizací k rukám Velvyslance Spojených států amerických, Velvyslance Velké Británie, ve které vyjadřují svůj nesouhlas s útokem na Irák. Možnost tak učinit máte prostřednictvím e-mailu na adresu profem@ecn.cz nebo pomocí telefonu či faxu do nadace proFem 02/542645. Celý text ::gender::
 

Vybrat13. 2. 1999 - FEMINISTICKÁ DISKUSNÍ SKUPINA

Praha [Centrum pro Gender Studies] - 23. 2. 1999 Již podruhé se koná studentská feministická diskusní skupina na Institutu základů vzdělanosti University Karlovy, Legerova 63, učebna L4, 4. patro, od 15 hod. Celý text ::gender::
 

Vybrat4. 2. 1999 - Úterky s Gender

Praha [Centum pro Gender Studies] - Centrum pro Gender Studies pořádá přednáškový cyklus Úterky s Gender , Národní dům Smíchov, nám. 14. října 16, Praha 5 (vchod z ulice Zborovská, 3.patro), tel./fax: 02/ 54 42 25. Celý text ::gender::
 

stránka   Předchozí | 1 | .. | 48 | 49
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz