Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Broučci zazpívají starým lidem

13. 4. 2007 - ÚSTÍ NAD LABEM [Econnect / YMCA v Ústí­ nad Labem]

Seniory v Domově důchodců v Krásném Březně navštíví ve středu 18. dubna Dětský pěvecký sbor z mateřského centra YMCA Broučci. Senioři zažijí krásné odpoledne plné písní, tance a hudebního představení: sbor má pro ně připraven zajímavý program, ve kterém nebudou chybět písničky s jarní tématikou. Program začíná v 16 hodin.

Dětský pěvecký sbor Broučci má čtrnáct členů, jsou to děti ve věku od tří do pěti let. Broučci navštěvují domovy důchodců na Bukově a v Krásném Březně již dva roky, a to vždy v období vánoc a jarních dnech. První jarní koncert měli Broučci už tuto středu v Domově Důchodců na Bukově.

"Děti se na vystoupení vždy těší, stejně jako rodiče, kteří je na akci doprovázejí. Myslím si, že potěšit seniory, kteří například nemají svojí rodinu a zdraví jim neslouží tolik, aby si mohli zajet na nějaký kulturní program, je dobrá věc," říká Alena Hechterová, koordinátorka mateřského centra Broučci a zároveň vedoucí pěveckého sboru.

"Vždy je tam pro nás ze strany obyvatelů i zaměstnanců vytvořena příjemná atmosféra. Těší nás pohled do šťastných očí všech babiček a dědečků," dodává.

Mateřská centra YMCA slouží maminkám či tatínkům na mateřské dovolené pro setkávání, vzdělávání, zábavě i rozvoji dětské osobnosti formou her, do kterých se mohou zapojit i další rodinní příslušníci a dobrovolníci. Kromě centra Broučci provozuje ústecká YMCA také mateřské centrum Pohádka.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související články

O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz