Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - lidská práva
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > komentáře
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Hnutí Brontosaurus rozjelo nový projekt "Zasaď si svůj strom"!

2. 11. 2007 - Veronika Syrová , Hnutí Brontosaurus

Každý z nás se už někdy určitě procházel lesem. Víte však, co nám takový strom přináší? Chcete spojit příjemné s užitečným a pomoci přírodě dýchat? Zasadit pár stromků, zažít něco nového s lidmi podobného smýšlení a dozvědět se nové poznatky z ekologie a ochrany životního prostředí?

Pokud ano, pak vyražte na víkendovky Zasaď si svůj strom, které probíhají v rámci programu Akce Příroda (http://www.akcepriroda.cz). Akce příroda je v současnosti jedním z největších programů Hnutí Brontosaurus . V rámci programu Zasaď si svůj strom dobrovolníci vysazují stromy a následně o ně dlouhodobě pečují.

Tento projekt je novinkou. Cílem projektu je vysázet co největší počet stromů dle původní druhové skladby dané lokality pod přísným dohledem odborníků. Zaměřuje se na výsadbu a následnou péči o stromy.

"Důvodů pro sázení stromů je spousta. Kromě toho, že ke stromům mám hluboký vztah a nedokázal bych si představit českou krajinu bez nich, plní řadu důležitých funkcí jako je například snižování dopadu skleníkového efektu, udržování vlhkosti v ovzduší, zabraňování erozí...," podotýká Petr Jarušek, koordinátor Akce Příroda a iniciátor projektu Zasaď si svůj strom.

Prvních 8 akcí proběhne letos na podzim v říjnu a listopadu na Vysočině, v Poodří, Bílých Karpatech, na Broumovsku i pod Lysou horou. Těšit se můžete nejen na dobrý pocit z pomoci přírodě, ale i na příjemný zážitkový program, informace z oblasti životního prostředí a nové přátele. Přijďte mezi nás a zasaďte si svůj strom!

DISKUSE - KOMENTÁŘE:

Související odkazy
Projekt Zasaď si svůj strom

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz