Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Pohádka bude pořádat Minijesličky

29. 1. 2010 - PRAHA [Econnect]

Křesťanské sdružení mladých lidí YMCA – Mateřské centrum Pohádka připravuje Minijesličky pro děti rodičů na mateřské dovolené i pracujících. Minijesličky budou probíhat vždy od pondělí do pátku mezi 8:00 – 11:00 v prostorách MC Pohádka a jsou určeny pro děti od 1 roku do 4 let.

„Nabízíme individuální přístup, odborně školený personál, denně speciální program se zaměřením na hudební, tělesnou, výtvarnou a mravní výchovu dle věku dítěte. Minijesličky jsou vhodnou přípravou, takovým prvním krokem na zařazení do kolektivu (jesle, MŠ). Preferujeme menší kolektiv dětí, max. 12,“ vysvětluje Alena Hechterová koordinátorka MC Pohádka.

Do programu je zařazen za příznivého počasí i krátký pobyt venku na klášterní zahradě v dětském koutku ROLNIČKA. Cena Minijesliček je 150 Kč/den, pro členy je sleva YMCA 50,- Kč. Nutno předem objednat u koordinátorky programu, počet míst je kapacitně omezen, cca na 12 míst.

Mateřské centrum POHÁDKA je členem sítě Mateřských center v České republice. Je určeno pro děti již od 6 týdnů do 6 let. Podporujeme prioritně roli rodiny, kde otec a matka žijí v láskyplném vztahu a kde jsou děti vychovávány k úctě, poslušnosti a v příjemném prostředí domova.Věnujeme se péči o dítě v úzké spolupráci s rodiči. Všechny aktivity, které nabízíme, rozvíjí individuální schopnosti dítěte a prohlubují citový vztah mezi rodiči a jejich dětmi. Rodiče se mohou zúčastňovat různých programů mateřského centra, či se aktivně podílet na jejich vytváření.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz