Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Dílny tvořivosti slaví 7 let úspěšné činnosti

3. 5. 2010 - PRAHA [Econnect]

Dílny tvořivosti oslaví 5. května 7 let svého působení a práce ve prospěch lidí s postižením. Při této příležitosti jsme kromě pravidelných aktivit připravili několik zajímavých projektů.

V květnu (23.5.) se můžete těšit na benefiční vystoupení tanečního divadla Bufo v Divadle v Dlouhé. V červnu (17.6.) pořádáme hudebně-divadelní festival Struhadlo -- vystoupí např. Niceland, Jana Rychterová, PT Divadlo a další. Program doplní bohatá tombola a možností vyzkoušet si různé výtvarné techniky. Na listopadový termín (3.11.) připravujeme tradiční odbornou konferenci věnující se tématu poranění a poškození mozku, kde zároveň představíme výstup dlouhodobého projektu Manuál ucelené péče o lidi po poškození mozku na území hlavního města Prahy a okolí.

Dílny tvořivosti již od roku 2003 pomáhají lidem se zdravotním postižením pracovat a žít kvalitní život. Realizujeme sociálně terapeutickou dílnu a v rámci aktivizačních služeb nabízíme především - terénní práci prostřednictvím case manažera a podpůrnou skupinu pro lidi po poškození mozku; pravidelně připravujeme podpůrné a informační setkávání pro rodinné příslušníky lidí s postižením a bálintovskou supervizi pro pracovníky v pomáhajících profesích. Širokým spektrem odborných služeb pomáháme lidem po poškození či poranění mozku
navrátit se do běžného života.

Nezapomeňte navštívit webové stránky navraty.info s inovativním obsahem i designem, kde naleznete komplexní informace týkající se problematiky poranění a poškození mozku. Více informací najdete na www.dilnytvorivosti.cz a http://navraty.info.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz