Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - sociální oblast
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Nová výstava studentských prací DAF09 konečně v Plzni

2. 6. 2010 - PLZEŇ [Econnect]

Od neděle 6. června 2010 až do 22. 8. 2010 můžete v Kavárně Inkognito v Plzni (www.inkognito.cz) shlédnout výstavu studentských prací soutěže Designem proti kožešinám (Design Against Fur - DAF) z roku 2009.

Výstava s názvem "DAF09" obsahuje celkem 15 plakátů. Zahrnuje vítězné české a slovenské práce, vítězný plakát kola Evropa a mezinárodní, celosvětového vítěze a další vybrané práce, které zaujaly porotu. Uvidíte i plakáty několika plzeňských studentů: například návrh Alexandry Mikhailové (toho času studentky SSUŠ Zámeček), vítězky česko-slovenského kola DAF09, nebo plakát vytvořený Petrem Kutkem (také SSUŠ Zámeček), který se v česko-slovenském kole DAF09 umístil na 3. místě (krátký rozhovor Petrem naleznete na http://www.svobodazvirat.cz/novinky/prectete-si-rozhovor-s-petrem-kutkem.htm).

Výstava vznikla koncem roku 2009 a od té doby již navštívila Prahu (Galerie Cesty ke světlu na Chodově) nebo například také Uherské Hradiště (Městská kina). Soutěž pořádá v ČR již 8. rokem organizace Svoboda zvířat (www.svobodazvirat.cz) ve spolupráci s Aliancí za módu bez kožešin (Fur Free Alliance - FFA, www.inFURmation.com), mezinárodní koalicí sdružující organizace
na ochranu tzv. kožešinových zvířat. Úkolem studentů středních i vysokých škol je navrhnout plakát pro mezinárodní protikožešinovou kampaň.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz