Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - internet
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Veletrh Evolution se otevře pro neziskový sektor

29. 3. 2011 - Praha [Econnect]

Neziskové organizace budou mít letos poprvé příležitost prezentovat se v rámci prestižního veletrhu Evolution (8. - 10. 4. 2011) na pražském Výstavišti. Kromě stánků a seminářů neziskových organizací proběhnou na veletrhu i konference o legislativě neziskového sektoru a o historii a významu altruismu a asketismu v Čechách k výročí 800 let od narození sv. Anežky.

V pátek 8. 4. v 11:00 zde proběhne pódiová konference o legislativě neziskového sektoru a týž den v podvečer pódiová diskuse o historii a významu altruismu a asketismu v Čechách, věnovaná výročí 800 let od narození sv. Anežky Přemyslovny, patronky českého národa a dobročinných organizací. Další akcí bude přednáška a diskuse o biodynamice, antroposofii a moderních formách vzdělávání, věnovaná Rudolfu Steinerovi při příležitosti 150 let od jeho narození.

V rámci veletrhu je pro neziskové organizace možnost umístění informačního stánku v sekci Inner Winner. Stánek mohou mít organizace buďto samostatně, nebo jej sdílet s partnerskými organizacemi. Jedná se o placený pronájem, více informací najdete v přílohách. Pro vystavovatele z neziskového sektoru je navíc možnost využití seminární místnosti pro vzdělávací semináře, což je bonus zdarma. Formou přednášky a nebo workshopu zde můžete prezentovat svou organizaci a především její inovativní charakter, vzdělávací aktivity, metody osobnostního a profesního růstu v neziskovém sektoru, rozvoj sociálního podnikání a podobně. Obecněji zaměřené přednášky je možno prosadit i na otevřené pódium, kde je větší kapacita posluchačů. Účast na seminářích jiných organizací je pro vystavovatele přednostní a rovněž zdarma.

Doporučuji využít této nabídky, neboť se na veletrhu můžete setkat se zcela novým spektrem posluchačů a zájemců, které můžete oslovit, inspirovat, kontaktovat, motivovat, poskytnout své know-how, vědomosti a zkušenosti a získat totéž od druhých a přispět tak rozvoji neziskového sektoru a obecnému prospěchu.

Ve večerních hodinách bude pak každý den otevřena platforma SDÍLENÍ a INSPIRACE pro neziskové organizace, kde bude možné diskutovat, poskytovat a čerpat nápady, podněty a zkušenosti, prezentovat a poznávat nové i osvědčené přístupy a postupy pro práci v neziskovém sektoru a poznat zajímavé osobnosti.

Program bude ještě obohacen o další pořady a aktivity, výstavy, filmové projekce a podobně, účast se svými prezentacemi již přislíbily organizace Člověk v tísni se vzdělávacím programem pro školy a filmovým festivalem Jeden svět, občanské sdružení AutoMat, Fórum 50%, ekologické sdružení Arnika a stejně zaměřené Hnutí Duha a další organizace.


-red-

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


O Autorech

-red-

(Článek je redakčně upravenou tiskovou zprávou některé z nevládních organizací. Jméno organizace uvádíme v záhlaví zprávy.)

Občanská společnost v EU - návod k použití

http://obcan.ecn.cz/eu
Občanská společnost
Praktické informace jak využít občanská práva v Evropské unii Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz