Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - sociální oblast
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Bezplatná psychologická podpora online

4.4.2020
BRANDÝS NAD LABEM [Jakub Tenčl Ph.D MHS Accred]
Autor: Jakub Tenčl, tel: 800 040 401 z pevné linky

Rok 2020 nás už od svého počátku zahlcujemnožstvíminformací spojených srozšířením nového typu koronaviruSARS-CoV-2. A převážné tojsou informace naléhavé a stresující. Od 1. března je infekcetímto virem potvrzena i v České republice. S tím souvisí také bezprostřední obava o zdraví své i našich blízkýchao zvládnutí svých finančních závazků. Když se k tomu přidá každodenní dohled na učení u dětí školou povinných, omezení volného pohybu či nutnost dodržování přísné karantény, může se každý z nás dostat do stavu, kdy už nahromadění stresových situací sám nezvládá.

Zvládnout tuto složitou dobu není jednoduché. Krizové linky jsou většinu dne beznadějně obsazené a psychologické poradny jsou zavřené. Odvrátit úzkost, stresnebo strachvlastními silami může být obtížné. Z toho důvodu nabízí psychologickou podporu online formou relaxační hypnózy i skupina klinických hypnoterapeutů pod vedením Dr. Jakuba Tenčla. Vždy v pondělí a v úterý od 17.00 do 19.00 a ve čtvrtek od 16.00 do 18.00 se můžete přihlásit na adrese https://doxy.me/drtencl. Po zadání svého jména nejprve povolíte přístup k mikrofonu a kameře, potom se ocitnete ve virtuální čekárně, kde vyčkáte na spojení. Zájemci o psychologickou podporu budou spojováni v pořadí, v jakém se přihlásili.V období nouzového stavu je pro zájemce tato forma psychologické pomoci zcela zdarma, hypnoterapeuti Jakub Tenčl, PhD, Zbyněk Bohdal a Petr Pomajbík tak chtějí přispět k snadnějšímu zvládnutí nelehkého období v životech nás všech.

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz