Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - životní prostředí
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Den Země - 22.4.2021 spouštíme soutěž. Pojďte si s námi hrát!

16.4.2021
PRAHA [Česká koalice pro ochranu biodiverzity]

Česká koalice pro ochranu biodiverzity (CCBC) připravila kvíz a soutěž k oslavám Dne Země, který proběhne 22. 4. 2021. Děti si mohou hravou formou zasoutěžit a vyhrát skvělé ceny od našich sponzorů! Cílem kvízu je nabídnout zábavný vzdělávací online program a také posílit vztah dětí základních škol k přírodě a její ochraně.

Pro žáky prvního stupně (6-10 let) je připravena tvořivá soutěž na téma ,,mláďata”. To lze zpracovat libovolnou technikou. Kreativitě se meze nekladou! Výtvor je pak nutné na přední straně označit celým jménem a věkem dítěte a nejpozději do 30. 4. 2021 zaslat na adresu: CCBC , Písecká 20, Praha 3, 13000 nebo oskenovat a poslat na email: info@ccbc.cz.

Na žáky druhého stupně pak čeká kvíz (https://ccbc.cz/uncategorized/pripravujeme-soutez-na-den-zeme/) plný zajímavých faktů a otázek týkajících se české i světové přírody. Ten bude spuštěn 22. 4. 2021 skrze odkaz na video moderované režisérem a moderátorem Zdeňkem Suchým, hercem Josefem Trojanem, herečkou Annou Čtvrtníčkovou a moderátorem učitelem Vladimírem Kořenem. Je to jednoduché! Stačí zodpovědět na 20 otázek, do odkazu, který naleznete pod videem a to nejpozději do 30. 4. 2021. Kvíz vznikl ve spolupráci CCBC, AOPK ČR, Zoo Liberec, H2Ospodáři a Včelí Stráž.

Z každé kategorie budou poté vylosováni 3 výherci, kteří dostanou skvělé ceny. Protože se kvíz bude zaobírat i životně důležitou vodou, hlavní cenou budou sprchové hlavice, které nám věnovala Grohe. Ty díky úsporným technologiím umí šetřit vodou a tak i naši Zemi. Dalšími cenami budou například rodinné vstupenky do Zoo Liberec a nebo batůžky od AOPK.
Slosování výherců proběhne online 3. 5. 2021.
PS.: Pokud se chcete na kvíz CCBC dopředu připravit a získat ty nejlepší ceny, doporučujeme se podívat do online knihovny, zaměřené na environmentální vzdělávání CCBC do škol (https://ccbc.cz/ccbc-do-skol-2020-21/).

Život žáků, studentů, jejich učitelů a rodičů prochází velkou změnou, a proto i Česká koalice pro ochranu biodiverzity mění způsob podpory v oblasti environmentálního vzdělávání. Buďte toho součástí!

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz