Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - vše
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Investiční akcelerátor Soulmates Ventures klíčovým partnerem Udržitelného byznysu roku ´21

4.5.2021
Praha [Soulmates Ventures]
Autor: Radim Darebník, tel: +420 723 768 846

Partner a CEO investičního akcelerátoru Soulmates Ventures Václav Gregor byl jedním z porotců speciálu Udržitelný byznys roku 2021. Nová iniciativa CzechCrunch dává příležitost vyniknout společnostem, které mají udržitelnost propsanou do své DNA a současně jde o škálovatelný byznys. Přesně takové projekty společnost Soulmates Ventures vyhledává, do tří takových již investovala a s dalšími několika startupy v současnosti o investicích jedná.

CzechCrunch spustil speciál Udržitelný byznys roku 2021, v jehož rámci vybrala odborná porota desítku projektů, které při výrobě nebo poskytování služeb reflektují udržitelný přístup a chrání tak naši planetu. Ke speciálu se jako klíčový partner připojil investiční akcelerátor Soulmates Ventures pomáhající byznysově rozvíjet udržitelné startupy. „Každá firma by si měla uvědomit, že nad jejím samotným individuálním přístupem stojí důležitější věc, a to je udržitelnost. Nejen všechny světové korporace pak, chtějí-li přežít, ví, že tento trend nelze nebrat v potaz. My jsme zde proto, abychom pomohli těm, kteří mají ideu udržitelnosti zapsanou do svých základů již od samého začátku,” vysvětluje motivaci k zapojení se do projektu Václav Gregor. „V Soulmates Ventures jsme denně v kontaktu se startupy s pozitivním impaktem na celou planetu a v konečném důsledku pak na lidskou společnost. Kromě finanční investice pomáháme i s rozvojem a škálováním tak, aby měl projekt přesah i na globální úroveň,” dodává Gregor.

Projekt Udržitelný byznys 2021 je příležitostí, jak šířit povědomí o potřebě inovativních přístupů na poli udržitelného byznysu jak z lokální, tak globální perspektivy. „Pro budoucnost je problematika udržitelnosti a byznysu klíčová. Když nebudeme v Česku schopni přicházet s inovacemi, které pomohou překonávat výzvy s tím spojené, předběhnou nás rychlejší a schopnější státy,” vysvětluje Václav Gregor, proč je nutné věnovat udržitelným projektům zvýšenou pozornost.


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz