Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - kultura
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Celodenní zábavu pro děti a rodiče zaručí CIHLAFEST, v útulné zahradě se setkají s akrobaty z CIRK LA PUTYKA, muzikanty i s netradičními workshopy. Letošní novinkou je free zóna, v které se nic neplatí.

21.7.2022
Praha [Portus Praha]
Autor: Dorota Šišková, tel: 731037512

Hudebně divadelní festival CIHLAFEST je oázou pro děti i dospělé v horké srpnové sobotě. Na CIHLAFESTU se děti zaručeně nudit nebudou. Čeká na ně totiž nabitý program plný her, dílen, cirkusu, muziky a zábavy, které chytnou děti nejrůznějšího věku, ale budou zajímavé i pro rodiče. Festival je ideální pro skvěle strávené odpoledne i večer s celou rodinou.
Brány zahrady se otevřou návštěvníkům v 11 hodin. Ti se hned mohou vrhnout na výrobu mega bublin v jedinečné bublinové dílně, které mají vždy velký úspěch a uchvátí děti, ale i dospělé. Ve stinné zahradě je možné prožít celé odpoledne při rodinné zábavě, nebude chybět ani chutné občerstvení a možnost osvěžující koupačky v bazénu. V odpoledním programu se střídají kapely BeneBend a FaraBand, které překvapí radostí ze hry muzikantů s i bez postižení. V 18.00 mohou návštěvníci zavítat do placené zóny a zhlédnout nezapomenutelné akrobatické kousky souboru Cirk La Putyka. Večer bude opět free s hity osmdesátek kapely Stanley´s old boys.
Podvečer bude patřit bravurním artistickým výkonům soboru Cirk La Putyka. Ten letos představí cirkusovou expedici za čistou radostí. Šílené skoky na obřím teeterboardu, skupinové taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Tak se dá shrnout inscenace nesoucí název Kaleidoskop. „Jak název napovídá, v nové show se soustředíme spíše na krásu formy, dynamiku a kouzlo okamžiku, než že bychom filozofovali o nesmrtelnosti brouka.“ říká Maksim Komaro. Vstupenky budou k dispozici na místě, ale ve zlevněném předprodeji na webu akcecihla.cz jsou za pouhých 150–300 Kč dle věku návštěvníka.
Ani večer nemusí návštěvníci zahradu opustit. Po 19 hodině je možné si postavit stan ve stanovém městečku a užít si i večerní zábavu bez stresu z cesty. O občerstvení je také v areálu postaráno, alko i nealko mochito a grilované dobroty jsou k dispozici do 23.00.

Program se ještě rozrůstá a dolaďuje, a tak se určitě vyplatí si aktuality zkontrolovat na https://www.akcecihla.cz/cihlafest/ n a sledovat https://www.facebook.com/AkceCihla.cz
Předprodej vstupenek na CIRK LA PUTYKA: https://www.akcecihla.cz/predprodej-vstupenek/

CIHLAFEST je organizován společností Portus Praha a patří k doprovodnému programu benefiční sbírkové kampaně AKCE CIHLA pomáhající lidem s mentálním postižením na jejich cestě k důstojnějšímu a smysluplnějšímu životu.DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz