Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - životní prostředí
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Navštivte S.O.S. bazárek v Třeboňské záchranné stanici a podpořte tak péči o její zvířecí pacienty!

14.11.2022
Třeboň [Český nadační fond pro vydru]
Autor: Jan Nový, tel: 725 503 563

Záchranná stanice pro volně žijící živočichy v Třeboni srdečně zve všechny své příznivce na benefiční akci „S.O.S. bazárek, aneb pomozte nám pomáhat!“. Využijte možnost spojit příjemné s užitečným a navštivte areál v Jateční ulici v sobotu 19. listopadu 2022. Od 13:00 do 16:00 hodin tu pořídíte drobnosti pro radost a svým příspěvkem podpoříte péči o poraněné volně žijící živočichy. Nebude chybět ani zahřívací čaj či něco dobrého na zub.

Třeboňské zařízení je součástí Národní sítě záchranných stanic a o zraněné volně žijící živočichy v regionu se stará již od roku 2006. Kromě péče o zvířecí pacienty se tu ve velké míře věnují také ekologické výchově a osvětě. „Celoročně mohou lidé navštívit třeboňskou Expozici zvířat s příběhem a projít se přilehlou přírodní zahradou, pořádáme zážitkové komentované prohlídky s průvodcem a akce pro širokou veřejnost. Oblíbené jsou naše výukové programy a přednášky, s nimiž vyjíždíme po celý rok do školek a škol v Jihočeském kraji. S přispěním ochočených zvířecích pomocníků vedeme děti k citlivému vnímání svého okolí a seznamujeme je se životem a ochranou volně žijících druhů“, popisuje Jan Nový.

„Všechny naše příznivce srdečně zveme k návštěvě tuto sobotu 19.listopadu, kdy bude od 13:00 do 16:00 hodin v areálu stanice v Jateční ulici probíhat dobročinný bazárek. Za příspěvek do veřejné sbírky „Zvíře v nouzi“ určené na náš provoz si každý bude moci odnést milou drobnost, jako například semínka bylinek, placky s ilustracemi „našich“ zvířat, svíčky z včelího vosku a mnoho dalšího. Sobotní návštěvu ve stanici tak můžete využít třeba pro pořízení netradičních dárečků pro potěchu vašich blízkých o letošních vánocích. Čeká vás setkání se stálými zvířecími obyvateli stanice a chybět nebude ani drobné občerstvení“, láká ředitel stanice.

V současné době se Třeboňská záchranná stanice jakožto nezisková organizace potýká s výrazně rostoucími náklady na provoz. Za dané situace je cenný jakýkoliv příspěvek, a tak touto cestou nyní oslovuje s prosbou o pomoc i drobné dárce z řad široké veřejnosti. Práci stanice lze podpořit při její návštěvě, ale rovněž zasláním libovolného příspěvku na sbírkový účet, materiálně nebo např. adopcí zvířat na dálku. Více informací na www.vydry.org a FB Třeboňská stanice.


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz