Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - kultura
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Zátěžová projekce

15.8.2001
OSTROV [Dům kultury Ostrov]
Autor: Markéta Moravcová

V rámci Dětského a filmového festivalu Oty Hofmana budou mít dobrovolníci jedinečnou příležitost ke shlédnutí dvou sci-fi seriálů najednou. Přibližná doba projekce je 14 hodin.

Myslíte si o sobě, že znáte dobře televizní sci-fi seriály?

A už jste si někdy zkusili, podívat se na všechny díly najednou? A co třeba zkombinovat seriály rovnou dva? Během 33. Dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet si sami sebe v tzv. zátěžové projekci. Během noci z 22. na 23. září se v ostrovské kinokavárně stane něco, co se v dohledné době rozhodně opakovat nebude. Jak již název festivalu napovídá, nebude se jednat o žádné horory, ale o sci-fi seriály určené pro děti a mládež, které budou odpromítány najednou. Pokud je Vám víc než 18 let a chcete shlédnout všechny Návštěvníky a nebude Vám vadit, že na Vás možná Spadne z oblakov, je právě toto příležitost pro Vás. Po celou dobu promítání budete pod lékařským dohledem, aby vám nebylo smutno, můžete si s sebou vzít jednu osobu, která se o vás bude průběžně starat, ale v žádném případě nebude napovídat při testových otázkách. Vaše účast na tomto projektu má pouze dvě podmínky. Tou první je přihlásit se do 14. září 2001 v ostrovském Informačním centru a nezbytnou druhou je vrácení lékařem potvrzeného prohlášení o tom, že Váš zdravotní stav obdobný experiment dovolí. Pozor - počet účastníků zátěžové projekce je omezený, proto s přihlášením neváhejte! Další informace zjistíte na tel. čísle 0164/ 800 523.

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz