Závod dopravních prostředků Plzní vyhrála koloběžka, auto bylo nejpomalejší
16.9.2010
PLZEŇ [Děti Země]
„Narozdíl od podobného pokusu před dvěma roky, kdy závod vyhrálo auto, se letos kolo a koloběžka prezentovaly jako nejrychlejší prostředky pro dopravu po Plzni,“ říká Martin Hyťha z Dětí Země.
Překvapivě brzy dorazila do cíle cestující MHD, která celou trasu zvládla za 14 minut a 52 sekund. „Měla jsem štěstí, neobvykle mi jel hned autobus a tramvaj přesně navazovala. Zato mě dost zdržel podchod u nádraží,“ říká Denisa Kuncová, která se vydala na trasu veřejnou dopravou.
S velkým odstupem v čase 22 minut a 3 sekundy dojela řidička automobilu Barbora Ottová: „Jela jsem v hustém provozu, který je pro tuto denní dobu běžný. Především mi dlouho trvalo, než jsem se dostala na Karlovarskou.“
Unavuje
vás tvorba www stránek v HTML?