Pozvánka na výstavu Podblanický plenér
15.9.2010
VLAŠIM [ČSOP Vlašim]
Výstava se bude konat od 14 do 16 hodin v zámeckém parku na prostranství u Vlašimské brány. Svou účast prozatím přislíbilo 14 výtvarníků. Zpestřením letošní výstavy budou jistě obrázky téměř padesáti dětí z mateřských škol ve Vlašimi a Domašíně na téma „Naše Podblanicko.“
Od 15 do 16 hodin můžete v Podblanické galerii ve Vlašimské bráně navštívit zajímavou krátkodobou výstavu „Příhodova múza písmenková.“ Malíř Stanislav Příhoda představí svou literární a archivní dokumentaci.
Unavuje
vás tvorba www stránek v HTML?