Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - životní prostředí
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Jakou zvolit izolaci na zateplení domu

23.8.2022
Liberec [Stav Agency s.r.o.]
Autor: ANERI, tel: 602458045

Požadavek každého investora je takový, aby zateplení bylo plně funkční a svým účelům aby sloužilo desítky let. Při výběru nejvhodnějšího izolačního materiálu je nutné brát v potaz místní povětrnostní podmínky, druh zdiva a naše potřeby.
V současné době jsou již na trhu k dispozici kvalitní a při tom celkem tenké tepelněizolační materiály. Pokud je požadován co nejtenčí materiál k dosažení potřebné tepelné izolace, vhodnými materiály jsou minerální izolace či polystyren s grafitovou úpravou.
U budov s vyšší vlhkostí zdiva je ideální takzvaná větraná fasáda. Jednotlivé vrstvy této fasády jsou odděleny prostorem, ve kterém může zeď dýchat.
U zdiva, ve kterém nehrozí zvýšená vlhkost, lze pro dosažení kvalitního zateplení použít kontaktní způsob zateplení fasády. Při tomto způsobu zateplení se izolační desky instalují přímo na obvodovou zeď.
Aby bylo dosaženo požadovaných vlastností, je důležité nejen zvolit vhodný materiál, ale i správnou tloušťku a zejména je důležité důsledně dodržovat postupy a způsob instalace.
Zateplení fasády je celkem finančně náročná investice. Pokud se v důsledku špatné instalace objeví následné problémy, jejich odstranění je velice složité a finančně nákladné. Doporučujeme zateplení fasády přenechat odborníkům.
Pokud uvažujete o zateplení domu, kontaktujte naši firmu Stav Agency s.r.o. z Liberce. Se zateplováním domů mámě mnohaleté zkušenosti.
http://www.stav-agency.cz/scsdc/zateplovani-budov/
https://www.stav-agency.cz/stavebni-cinnost/vystavba-rodinnych-domu/
https://www.facebook.com/Stav-Agencycz-130435710364825


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz