Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Technická podpora
[ econnect.ecn.cz > technická podpora > Organizační změny v poskytování služeb Ecn ]
-

 O Econnectu

 Novinky

 Technická podpora Můj koutek Podpora (Nejčastěji kladené otázky) Změny a poruchy serverů Nahlášení závady

 Přehled služeb

 Ceník

 Objednávka služeb

 Reference

 Kontakty

Organizační změny v poskytování služeb Ecn

16. 2. 2017 -

Vážení uživatelé,
Econnect do dnešních dní vám a dalším neziskovým organizacím poskytoval internetové služby - a to jak obsahové, tak technické. Od roku 2017 jsme se rozhodli, že oba druhy služeb bude lépe provozovat odděleně.

Econnect i nadále bude poskytovat obsahové služby - jako např. pressservis, informační servis či kalendář akcí a provozovat své projekty, nově vzniklá Ecn Studio s.r.o. se vám i nadále bude starat o servery, sítě, maily, data a vytvářet vám weby, loga a aplikace.

Rozsah a podmínky Vašich služeb zůstaly plně zachovány. Technicky se pro vás nic nemění - vaše weby i maily běží na těch samých serverech, jako dosud, vaše data jsou neustále zálohována na ta samá disková pole. Zavoláním na technickou podporu se i nadále spojíte s Jirkou Reischigem, weby a grafiku pro vás i nadále bude tvořit Šárka Vašků a Honza Malík. Na stránkách ecn.cz i nadále budou informace jak technické, tak obsahové a ani pro nás se moc nemění - i nadále budeme sdílet společnou kancelář a vzájemně se podílet se na rozvoji služeb.

Pro všechny uživatele, tedy i pro vás, zůstává zachován jak rozsah služeb, tak i jejich cena. Formálně však vzniká nová smlouva o poskytování technických služeb mezi vámi a novou společností Ecn Studio s.r.o., kterou pro zjednodušení procesu převodu budeme považovat za uzavřenou využitím služby zdarma po 31.3.2017, nebo uhrazením faktury využijete-li služeb placených. Své služby si můžete zkontrolovat po přihlášení na http://podpora.ecn.cz.

Máte-li jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte volat na vám známá čísla a maily:
- 224 319 860 či psát na podpora@ecn.cz pro technickou část
- 224 311 780 resp. econnect@ecn.cz pro část obsahovou.

Věříme, že tuto změnu přijmete a že se těšíte stejně jako my, že nám nová struktura umožní poskytovat ještě lepší služby vám, aktivním občanům a neziskovým organizacím.

Za Econnect (IČ 15269477)
Václav Klinkera

Za Ecn Studio s.r.o (IČ 05647185, bankovní účet 700200900/2010)
Jan Malík, jednatel
Jiří Reischig, jednatel
Šárka Vašků, jednatelka


Dear users,

Econnect has provided you and many other NGOs technical and content-based internet services to date. At the beginning of 2017 we decided that these two types of services will be managed separately.

Econnect will continue to provide you content-based services – such as press service, information service or event calendar and will run its projects. The new organization – Ecn Studio s.r.o. will continue to host servers, networks, e-mails, data and will create websites, graphics and software applications.

The scope and terms of your services stay without any changes. Technically there is no change for you – your websites and emails run on the same servers, your data are backed up on the same disks. For technical support you will still reach Jiri Reischig, websites and graphic design will be still created by Šárka Vašků and Honza Malík. On the website ecn.cz you will continue to find technical as well as content-based information. Not much is changing for our team either – we still share the same office and continue to develop our services.

For all our users including you the scope and prices of our services remain unchanged. There is one formal change though – a new contract on provision of technical services is established between your organisation and Ecn Studio s.r.o. upon the payment of the first invoice for technical services on the new account (when using services that are free of charge upon their use after 31st March 2017) just to make the process smoother. Your current services can be checked upon your login to http://podpora.ecn.cz.

If you have any questions or comments, do not hesitate to contact us on the usual phone numbers and e-mails:
+420 224 319 860 and podpora@ecn.cz for technical support
+420 224 311 780 or econnect@ecn.cz for the content-based support

We hope that we will continue to work with You and look forward new development of services for active citizens and NGOs.

For Econnect (IČ 15269477)
Václav Klinkera

For Ecn Studio s.r.o (IČ 05647185, bank account 700200900/2010)
Jan Malík, jednatel
Jiří Reischig, jednatel
Šárka Vašků, jednatelka


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz