Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Technická podpora
[ econnect.ecn.cz > technická podpora > Používáme webové rozhraní pro čtení pošty ]
-

 O Econnectu

 Novinky

 Technická podpora Můj koutek Podpora (Nejčastěji kladené otázky) Změny a poruchy serverů Nahlášení závady

 Přehled služeb

 Ceník

 Objednávka služeb

 Reference

 Kontakty

Používáme webové rozhraní pro čtení pošty

K elektronické poště uložené na serverech Econnectu lze přistupovat i prostřednictvím obyčejného prohlížeče internetových stránek (např. Internet Explorer nebo Opera). Ovládání probíhá přes webovou aplikaci, která je dostupná na adrese webmail.ecn.cz.

Po vstupu na tuto stránku si vyberete typ připojení k serveru. Velmi doporučujeme použít bezpečné připojení (odkaz Zabezpečený webmail - Secure webmail), komunikace mezi Vaším prohlížečem a serverem je pak šifrovaná tzn. nelze odposlechnout heslo a další citlivé údaje.

Pro přihlášení zadejte své uživatelské jméno (7 znaků, není totožné s emailovou adresou), heslo a zvolte jazyk, jakým bude s vámi tato aplikace komunikovat.

Obsluha této aplikace je jednoduchá a podobá se obsluze jiných webových emailových klientů (Seznam, Atlas, Centrum apod.).

Výpis Schránek

Obsah schránky Přišlá Pošta bude okamžitě zobrazen hned poté co se přihlásíte do systému. Výpis Schránek ukazuje obsah hlavičky zprávy (jako status, datum poslání, od koho, předmět a velikost). Každý sloupec má hlavičku s popisem. Kliknutím na hlavičku můžete měnit uspořádání zpráv podle daného sloupce.

Pokud kliknete na předmět uvidíte obsah celé zprávu. Toto Vás přesune do Obrazovky Zprávy

Obrazovka se Zprávou

Obrazovka se Zprávou zobrazuje obsah vybrané zprávy. Zde můžete take vidět Přílohy k danné zprávě, odpovědět na zprávu, vymazat zprávu nebo postoupit na další zprávu ve Vaší schránce

Okno pro Vytvoření Zprávy

Pošta může být zaslána několika způsoby. Můžete vytvořit novou zprávu nebo odpovědět na existující zprávu. Jakoukoliv metodu si vyberete, vždy se otevře okno Vytoření Zprávy.

Okno pro Vytvoření Zprávy Vám umožňuje určit komu zpráva bude poslána, jaký je předmět zprávy a samozřejmě napsání samotné zprávy. Prostě vyplňte patřičné pole ve vrchní části okna (pouze pole Komu: je povinné, ale je vhodné pokud vyplníte také Předmět zprávy) a napište zprávu, kterou chcete poslat ve spodní části okna. Poté co dokončíte psaní zprávy si můžete ověřit pravopis. Jakmile jse hotoví s psaním nové zprávy klikněte na tlačítko "Poslat" aby jste ji odeslali.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz